Projelendirme Hizmetleri


Projelendirme ve uygulama hizmetleri konseptDE Peyzaj’ın ana faaliyet konularını oluşturmaktadır.

konseptDE Peyzaj, Projelendirme Hizmetleri kapsamında; kullanıcılar için estetik, fonksiyonel, en verimli ve keyifli kullanıma imkân veren tasarımlar hazırlamaktadır.

Kullanıcıların istek, ihtiyaç ve bütçeleri doğrultusunda belirlenecek bir konsept ile projelendirme çalışmasına başlanır. Çevresel etkenler, beklentiler ve konsept değerlendirilerek; vaziyet planı, fotoğraflar üzerine görselleştirmeler ve 3 boyutlu çalışmalar ile elde edilecek sonucun netleşmesi sağlanır. Hazırlanacak bitki listesi, bitki tanıtım kataloğu ve yapısal elemanlar tanıtım kataloğu ile çalışmalar büyük oranda canlandırılmış olacaktır.

Projelendirme hizmetleri; bitkisel tasarım, yapısal tasarım ile isteğe bağlı olarak sulama ve aydınlatma projelerini kapsamaktadır.

konseptDE Peyzaj, küçük ve büyük ölçekli (Özel konutlar, apartmanlar, toplu konutlar, balkon/teraslar, fabrikalar, iş yerleri, alışveriş merkezleri, oteller, benzin istasyonları, resmi kurumlar, kent parkları, vb.) alanlar için projelendirme hizmeti vermektedir.YAPI RUHSATI alınabilmesi için mimari projeye eklenen peyzaj projelerinin BÜRO TESCİL BELGELİ peyzaj mimarları tarafından hazırlanması gerekmektedir.

Firmamız, TMMOB Peyzaj Mimarları Odası tarafından verilen BTB (BÜRO TESCİL BELGESİ)'ye sahiptir.